KOLOROWA KOSTKA GRANITOWA

KOSTKA GRANITOWA

Jesteśmy jedynymi w Polsce producentami kostki czarnej Bodafors (sjenit) jak również kostki GS ciemno szarej. Ze względu na to, że posiadamy własne kopalnie oferujemy kostkę z Jaroszowa lub ze Szwecji. Zawsze na stanie posiadamy ok 10000 ton kostki.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór kolorowej kostki granitowej.
Kolorowa kostka granitowa posiada znakomite cechy, takie jak np. trwałość, które sprawiają, że jest ona chętnie wykorzystywana jako materiał wykończeniowy w otoczeniu posesji i w ogrodzie. Sprawdza się znakomicie w różnych warunkach atmosferycznych, nie tracąc nic ze swoich właściwości.

Szeroka gama kolorystyczna kostki granitowej pozwala na łatwe dobranie odpowiedniej barwy do pozostałych elementów architektury. Kolorowa kostka granitowa jest niezwykle eleganckim wykończeniem, nadającym zabudowie szlachetny charakter. Pozwala na tworzenie różnorodnych, atrakcyjnych mozaikowych wzorów. Można ją pięknie komponować zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi aranżacjami przestrzennymi. Dzięki kolorowej kostce granitowej każdy podjazd, patio, taras, chodnik czy ogrodowa ścieżka nabierze niepowtarzalnego uroku.

 

Tabela wydajności poszczególnej kostki granitowej

z 1 tony otrzymamy
Rodzaj kostki 4/6 8/10
Bohus 7,5 m2 5 m2
Vanga 7,5 m2 5 m2
Szwed Gylsboda 6 m2 4,2 m2
Royal Mahogany 7,5 m2 5 m2
Bodafors (sjenit)  6,7 m2 5 m2
GS 7,5 m2 5 m2

Powyższa tabela zawiera wartości szacunkowe.